3. Бразилия с класика срещу Иран в контрола (видео)

Бразилия с класика срещу Иран в контрола (видео)

Бразилският национален отбор по футбол записа комфортна победа с 3:0 над тима на Иран в приятелски мач, игран в Абу Даби

Бразилският национален отбор по футбол записа комфортна победа с 3:0 над тима на Иран в приятелски мач, игран в Абу Даби. В двубоя „селесао” излезе без по-голямата част от звездите си, а капитанската лента бе дадена на твърдата резерва в Милан Робиньо.

Иначе срещата започна добре за Бразилия и в 15-ата минута Дани Алвеш откри резултата след перфектно изпълнен фаул. 5 минути по-късно „златистите” отново бяха близо до гола, ала изстрел на Робиньо срещна гредата.

Втората част пък започна по-добре за иранците, които удариха и греда чрез Некунам. В 67-ата минута нападателят на Милан Алешандре Пато удвои преднината на своите, а крайното 3:0 оформи Нилмар в даденото от съдията продължение.

Съставът на Бразилия: Виктор; А. Сантос, Т. Силва, Д. Луис, Д. Алвеш; Лукас, Рамиреш, К. Едуардо; Робиньо, Пато, Коутиньо

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство

Неймар след завръщането си: Много съм щастлив