3. Бекъм титуляр за първи път, Галакси губи с 0:2

Бекъм титуляр за първи път, Галакси губи с 0:2

Бивш играч на ЦСКА асистира за първия гол в полза на Ню Йорк Ред Бул

Английската звезда Дейвид Бекъм изигра първата си среща през този сезон в Мейджър лигата, но отборът му Лос Анджелис Галакси падна 0:2 при гостуването си на Ню Йорк Ред Бул, предаде БТА.

Дийн Ричардс и Хуан Пабло Анхел вкараха двата гола за нюйоркчани, които събраха 44 точки и си поделят първото място в Източната конференция с отбора на Калъмбъс. Лос Анджелис пък и без Дейвид Бекъм си беше гарантирал отдавна участие в плейофите за титлата, след като е сигурен първенец на Западната конференция.

Бившият играч на ЦСКА Йоел Линдпере стреля от 10 метра, топката се отби от гредата, а Ричардс беше най-бърз и в 36-ата минута откри. В 60-ата минута Анхел вкара 13-ото си попадение в Лигата, след като отбеляза от дузпа. Тя беше отсъдена заради нарушение на защитника Йоханс Маршъл срещу Ричардс.

Пред Бекъм се откри най-добрата възможност да вкара в 66-ата минута, но ударът му от фаул беше спасен от вратаря на Ред Бул. Звездата на домакините пък Тиери Анри не взе участие в мача, тъй като лекува разтежение на коляното.

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство

Неймар след завръщането си: Много съм щастлив