3. Автогол изкачи Чили начело на група "С" (видео)

Автогол изкачи Чили начело на група "С" (видео)

Въпреки загубата си, тимът на Перу се класира напред като най-добър трети отбор

Отборът на Чили си осигури първо място в група „С” на Копа Америка с минимален успех над Перу.

Чилийците стигнаха до победата изключително драматично в последната 90-а минута на срещата и то благодарение на автогол, отбелязан от бранителя Алдо Корсо.

По този начин отборът на Чили се размина с Аржентина и на четвъртфиналите и ще срещне тимът, завършил на второ място в група „В”, където все още не са се изиграли мачовете Бразилия – Еквадор и Парагвай - Венецуела.

До този момент двата отбора нямаха загуба и започнаха предпазливо, тъй като евентуално равенство щеше да ги класира напред. Все пак отборът на Чили бе малко по-активният на терена, имайки леко преимущество във владението на топката. От своя страна обаче, отборът на Перу чакаше своя шанс на контраатака и на няколко пъти можеше да изненада своя съперник.

През втората част и двата отбора останаха с човек по-малко на терена след като в 62-ата минута след масово сбиване бяха изгонени Босежур и Кармона.

Авгоголът в самия край на срещата сломи перуанците, въпреки че през целия мач тяхна защита бе блестяща.

Въпреки това късметът се усмихна на тима на Перу, който въпреки загубата ще се класира за следващата фаза като най-добър трети отбор.
Разкриха наследника на Манчини в Саудитска Арабия

Френският треньор Ерве Ренар се завръща начело на националния отбор

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)