2. - Испания
  3. Пелегрини: Бих искал да видя как Барселона ще се справя без Меси

Пелегрини: Бих искал да видя как Барселона ще се справя без Меси

Треньорът възхитен от Роналдо след победата в Майорка

Треньорът на Реал (Мадрид) Мануел Пелегрини възхвали Кристиано Роналдо след хеттрика на португалеца при ценната победа с 4:1 над Майорка в мача от 36-ия кръг на испанската Примера. Португалецът изравни през първото полувреме след като Артис Адурис даде преднина на отбора от острова и добави още два след почивката преди Гонсало Игуаин да сложи точка на спора след възхитителен прехвърлящ удар.

Успехът на "Оно Естади" остави „Белия балет” на точка от лидера Барселона само два кръга преди края.

„Кристиано е основна фигура в този отбор на Реал Мадрид и ние трябваше да се справяме два месеца без него. Въпреки това успяхме да направим отбор и останалите играчи също печелеха. Бих искал да видя Барселона как ще се оправя два месеца без Меси”, заяви Пелегрини, цитиран от „АС”.