3. Глобиха Атлетико (Мадрид) със 150 евро

Глобиха Атлетико (Мадрид) със 150 евро

Испанският елитен Атлетико (Мадрид) бе глобен от дисциплинарната комисия със само 150 евро за неприлично поведение на техен фен по време на дербито с Реал преди седмица, съобщава „Скай Спортс”. Стадион „Висенте Калдерон” отново застана в центъра на събитията.

Испанският елитен Атлетико (Мадрид) бе глобен от дисциплинарната комисия със само 150 евро за неприлично поведение на техен фен по време на дербито с Реал преди седмица, съобщава „Скай Спортс”. Стадион „Висенте Калдерон” отново застана в центъра на събитията, но този път Атлетико се отърва само със символична глоба.

Привърженик на „дюшекчиите” уцели наставника на Реал Мануел Пелегрини с монета в лицето през второто полувреме и се наложи главният съдия да спира мача за около минута. Чилиецът обаче не бе сериозно ранен и дори набързо забрави инцидента и се концентрира върху мача, който неговият тим спечели с 3:2.

Това не е първият път, в който Атлетико е глобен за проява на фенове по време на домакински мач. През сезон 2005/06 „дюшекчиите” платиха глоба от 3000 евро, след като техни привърженици замеряха вратаря на Севиля Андрес Палоп със самоделни ракети.

Сега обаче глобата е далеч по-малка за Атлетико – едва 150 евро, които надали ще се отразят на бюджета на клуба.

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)