3. Зенит дръпна на ЦСКА с пет точки (видео)

Зенит дръпна на ЦСКА с пет точки (видео)

Днес руският шампион разби Волга Нижний Новгород на "Петровски"

Руският шампион Зенит (Санкт Петербург) постигна 19-та победа от началото на сезона, след като се наложи с 3:0 над гостуващия на стадион „Петровски” Волга Нижний Новгород. Двубоят премина под контрола на Зенит и заслужено домакините се поздравиха с трите точки.

Резултатът бе открит само след 2 минути игра. Виктор Файзулин направи безпомощен стража на гостите – Илия Абаев, а до почивката на мача предимството на Зенит се увеличи на два гола, след като Александър Букхаров се разписа в 37-ата минута. Крайното класическо 3:0 бе оформено в 69-ата минута – тогава Данко Лазович реализира отсъдената в полза на домакините дузпа.

Това бе 6-и пореден мач без загуба за Зенит и отборът вече има 60 точки, като е на 5 пункта пред втория във временното подреждане ЦСКА (Москва), който има мач по-малко. Вола заема 13-ото място с 25 точки.

Още един ас на Лудогорец аут за Атлетик (Билбао)

Мачът е на 7 ноември

Станимир Стоилов: Гордея се с играчите, феновете, треньорите и служителите на Гьозтепе

"Победата показа колко високо ниво и потенциал имаме"

Ханзи Флик: Изиграхме фантастичен мач

Треньорът на Барселона хвали отбора след 4:0 над Реал в Мадрид

Анчелоти: Тежка загуба, но трябва да продължим