3. Ювентус се изложи без Буфон (РЕЗУЛТАТИ)

Ювентус се изложи без Буфон (РЕЗУЛТАТИ)

Наполи се откъсва напред в Калчото

Отборът на Ювентус направи грешна стъпка в 13-тия кръг на италианската Серия А, като загуби гостуването си на Сампдория с 2:3. и позволи на лидера Наполи да дръпне с 4 точки в класирането.

Момчетата на Масимилиано Алегри започнаха по-активно двубоя, като още във втората минута Гонсали Игуаин стреля опасно към вратата на Сампдория. Марио Манджукич и Хуан Куадрадо също имаха възможности да отбележат.

В 52-та минута обаче Самп откри резултата чрез Дуван Запата. В 57-та минута Запата излезе сам срещу стража Войчех Счесни, но пропусна да направи аванса на Сапдория по-комфортен.

В 71-та минута Лукас Торейра с удар от границата на наказателното поле направи 2:0. В 79-та Фабио Куярегла подаде на Джанмарко Ферари, който подпечата победата на Сампдория.

В добавеното време на срещата Гонсало Игуаин отбеляза почетно попадение за Юве, а след това реферът отсъди и дузпа в полза на "Старата госпожа".

Пауло Дибала реализира второ попадение, но времето не достигна на ювентинци да измъкнат поне точка от срещата.

Северна Ирландия повика нападател за мача с България

Селекционерът на националния отбор на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл повика снощи още един нападател за предстоящите два мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите