3. Ювентус с три от три в Италия (ВИДЕО)

Ювентус с три от три в Италия (ВИДЕО)

Ронално отново не вкара за шампионите

Ювентус записа трета поредна победа от началото на сезона в Серия "А". Шампионите спечелиха с 2:1 гостуването си на Парма и са лидери в класирате с пълен актив от 9 точки.

В герой за "бианконерите" се превърна Марио Манджукич, който откри резултата още във 2-ата минута. След почивката хърватинът асистира на Блес Матюиди (58). Между двата гола Жервиньо (33) изравни резултата.

Кристиано Роналдо оитново не успя да вкара първия си гол за Юве. През по-голямата част от времето петкратният носител на Златната топка игра с аркада над окото.

Иначе сблъсъкът беше изключително интересен и Парма пропусна отлични възможности да направи пълен обрат след гола на Жервиньо. При 1:0 за Юве пък Лео Щулац нацели гредата, същото стори и Дъглас Коста в 72-ата минута.

В следващия кръг Ювентус е домакин на Сасуоло на 16 септември, а "дуковете" гостуват на Интер.

Шчесни: Не е ничия работа дали пуша или не