Юве навлиза в сериозна криза, четвърти пореден мач няма победа

Торинци завъртяха 2:2 при визитата си на Верона

Ювентус не успя да победи в четвърти пореден мач в Серия А и остана на цели 10 точки от лидера Интер. „Бианконерите“ направиха 2:2 при гостуването на Верона. Домакините повеждаха два пъти, но футболистите на Ювентус успяваха да изравнят.

Верона отправи 9 точни удара във вратата на Шчесни, докато тези на Ювентус бяха само 4.

В последните си 4 двубоя Юве е с 2 ремита и 2 загуби.

Домакините поведоха в резултата в 11-ата минута. Тогава Микаел Форолуншо стреля от движение и успя да отбележи за 1:0.

Този гол жегна „черно-белите“, които тръгнаха да изравняват и успяха да го направят. В 27-ата минута Джаксън Чучуа игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Душан Влахович се насочи към изпълнението и бе безпогрешен – 1:1.

До почивката гостите имаха възможност и да поведат, но Душан Влахович пропусна.

В 52-ата минута Верона отново поведе в резултата. Микаел Форолуншо пусна към Тиджани Нослин, който хладнокръвно реализира второ попадение.

Радостта на Верона обаче не трая дълго, защото торинци изравниха след само 3 минути игра.

Мануел Локатели пусна към Адриен Рабио в наказателното поле и той отбеляза за 2:2.

В 65-ата минута Дарко Лазович нанесе свиреп удар от границата на наказателното поле, топката бе насочена към долния десен ъгъл, но Войчех Шчесни реагира превъзходно и успя да спаси.

4 минути по-късно Душан Влахович стреля опасно с глава, но изпрати топката над гредата.

В 92-ата минута Федерико Киеза имаше шанс да донесе победата на Ювентус, но стражът на Верона се справи.

РАДОСТ В СОЛУН: ПАОК и Десподов са шампионите на Гърция!

Отборът на родния национал надви Арис в местното дерби

Клоп: Вече съм един от вас

"Обичам ви до краен предел", каза той към феновете на "Анфийлд"

Йодегор: Трябва да сме още по-гладни, за да спечелим всичко

Капитанът на Арсенал няма търпение за новия сезон

Интер взе точката от Лацио в последната минута

"Нерадзурите" спасиха празника за получаването на Скудетото

Aртета: Всичко се случи, защото феновете започнаха да вярват

"Трябва да бъдем по-добри и да печелим", заяви мениджърът на Арсенал

Клоп спусна завесата си в Ливърпул с 2:0 над Уулвс (ВИДЕО)

Германецът си взе "сбогом" с Анфийлд по подобаващ начин

Аталанта със сигурност ще откупи Де Кетеларе

Белгиецът игра под наем от Милан през този сезон

Бесният Алегри ще съди Ювентус?

Специалистът беше уволнен два кръга преди края на сезона в Серия А

Огромна драма: Удинезе запази шансове за спасение с дузпа в 104-та минута (ВИДЕО)