3. Видич се закани на Челси: Ще вкараме поне един гол на "Стамфорд Бридж"

Видич се закани на Челси: Ще вкараме поне един гол на "Стамфорд Бридж"

Бранителят на Манчестър Юнайтед е уверен, че тимът му може да постигне добър резултат в първия мач срещу лондончани от четвъртфиналите на Шампионската лига

Капитанът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич е на мнение, че „червените дяволи” могат да постигнат добър резултат още в първия мач срещу Челси от четвъртфиналите на Шампионската лига. „Сините” ще се опитат да дадат всичко от себе си и да спечелят на „Стамфорд Бридж” с възможно най-голяма преднина, но Видич е уверен, че тимът му ще отбележи поне гол в срещата.

Юнайтед достигна до драматичен успех в последния си мач, който бе срещу Уест Хем на „Ъптън парк”. Играчите на Алекс Фъргюсън губеха с 2:0 на почивката, но в крайна сметка се активизираха през втората част и достигнаха до успех с 4:2.

”Очевидно е, че това ще бъде един много важен мач за нас. Мисля, че може да бъде с положителен изход, особен след това, което направихме в последния двубой с Уест Хем. Вкарахме четири гола и играхме много добре и мисля, че това е начинът, по който трябва да се представим и срещу Челси”, заяви сърбинът.

Той също така е притеснен, че „сините” могат да имат леко психологическо предимство, след като в последния сблъсък между двата отбора играчите на Карло Анчелоти се добраха до победата.

”В последните си мачове Челси постигна много добри резултати. Но това е Шампионската лига – ние трябва да вкараме гол, който ще ни помогне в следващия мач”, каза Видич.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи