3. В тренировъчно темпо Юнайтед си тръгна с трите точки от "Стейдиъм ъф Лайт" (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха три безответни гола, Съндърланд игра втората част с човек по-малко

В тренировъчно темпо Юнайтед си тръгна с трите точки от  "Стейдиъм ъф Лайт" (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед взе лесно трите точки при гостуването на Съндърланд в двубой от 32-ия кръг на Премиършип. „Черните котки” получиха три гола, а освен това играха и цяло второ полувреме, след като Ларсон бе изгонен в 43-ата. Ибрахимович показа класата си в 30-ата минута и с красив удар матира вратаря на домакините, а Мхитарян (46`) и Рашфорд (89`) оформиха класиката през втората част.

Положения липсваха в първите минути на „Стейдиъм ъф Лайт” и въпреки доминацията на Манчестър Юнайтед, гостите не затрудняваха отбраната на Съндърланд.

В 29-ата Лингард нахлу през централната зона от дъгата стреля, вратарят обаче показа рефлекс и с плонж отклони в корнер.

Минута по-късно Златан Ибрахимович взе нещата в свои ръце и с блестящ удар откри резултата. Шведът получи в наказателното поле, но бе с гръб към вратата, изтегли се назад и в момента когато му се откри възможност за удар, прати топката със мощен шут в далечния ъгъл за 1:0.

Аничебе в 40-ата получи във вратарското поле, измъкна се от опеката на Байли, но вратарят Ромеро реагиар бързо и излезе навреме, отклонявайки с тяло удара на нигериеца.

В 43-ата минута положението на „черните котки” стана още по-отчайващо, след като Ларсон бе изгонен с директен червен картон. Шведът влезе грубо в краката на Погба, секунда след което стори същото и с Андер Ерера, за което главният рефер го изгони.

Светкавичен втори гол след почивката сложи край на съпротивата на Съндърланд. Мхитарян бе пуснат прекалено лесно да влезе в наказателното поле, а ударът му мина под крака на Коне и заблуди вратаря на домакините, който нямаше време да реагира и инкасира втори гол във вратата си.

Погба би разочароващо над вратата в 60-ата, а Дефоу не успя да нацели рамката на вратата след шут от дистанция 5 минути по-късно.

Минута преди края на редовното време комбинация между Рашфорд и Ибрахимович завърши с точен удар на англичанина, който оформи крайното 0:3.

Фелайни изведе отдясно Рашфорд, той напредна и върна назад към Ибрахимович. Той задържа за секунда и пусна отново за Рашфорд, който стреля силно към далечния ъгъл, оформяйки крайното 0:3.

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима