3. Специалния се гаври с Меси на "Ел Класико" (видео)

Специалния се гаври с Меси на "Ел Класико" (видео)

Жозе Моуриньо за пореден път скандализира с поведението си на скамейката

Старши треньорът на Реал Мадрид показа искрената си неприязън към звездата на световния футбол и Барселона Лионел Меси. Рано тази сутрин каталунците спечелиха Суперкупата на Испания след успех с 3:2 на "Ноу Камп" и общ резултат 5:4 от двата суперсблъсъка. Играч на мача за кой ли път беше аржентинския магьосник, който буквално развинти отбраната на "белия балет", като наниза два фантастични гола и направи асистенция за първия гол.

Това обаче явно не впечатли особено Жозе Моуриньо, който в началото на второто полувреме си позволи да иронизира Меси след едно грубо влизане в краката му от страна на играч в бяло.

Докато десетката на европейския шампион чакаше да изпълни фаула в своя полза, на няколко метра от него Специалния показваше жест с ръка сякаш нещо му понамирисва. Не стана обаче ясно дали португалецът визираше отсъжданията на съдията или твърде лесното падане на земята на играчите на Барса според него.

Това обаче се оказа само незначителна част от огромното меле, което си спретнаха двата отбора в края на мача.