3. Случи се! Елче най-накрая победи през този сезон (ВИДЕО)

Случи се! Елче най-накрая победи през този сезон (ВИДЕО)

Виляреал се оказа първата им жертва

Отборът на Елче надделя над Виляреал с 3:1 като домакин в двубой от 20-ия кръг на първенството на Испания по футбол. Победата бе първа за Елче в Ла Лига от началото на сезона, като последният успех на тима в испанския шампионат бе на 22 май миналата година срещу Хетафе. Елче остава последен, 20-и във временното класиране с 9 точки. Съставът на Виляреал допусна втора поредна загуба в Ла Лига и заема пето място с 31 точки.

С хеттрик за домакините се отличи Пере Мия. Той реализира за 1:0 още в третата минута на мача. Жерар Морено изравни за Виляреал в 22-ата минута след като получи топката от Алекс Баена и преодоля вратаря Едгар Бадия. Ситуацията бе преразгледана със системата за видеоарбитраж - ВАР за евентуална засада в хода на атаката, но попадението бе зачетено.

30-годишният нападател на Елче Пере Мия отбеляза втори си гол в срещата за 2:1 в третата минута на добавеното време на първото полувреме от дузпа, отсъдена за нарушение на Хорхе Куенка.

Алекс Баена игра с ръка в 51-ата минута на двубоя и при последвалата втора дузпа за домакините минута по-късно Мия бе точен за крайното 3:1.

Интер подчини 10 от Торино в мач с 5 гола

Тюрам с хеттрик при 3:2 в Милано, шампионите на 2 точки от върха в Серия А

Диего Симеоне отрече спекулациите за напрежение в Атлетико

Треньорът на мадридчани отхвърли твърденията за негативизъм

Няма да отлагат мачовете на Манчестър Сити след Световното клубно

Висшата лига е отказала на шампионите, разкри Гуардиола

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)