3. Севиля стъжни още повече живота на Кристиано Роналдо и Реал Мадрид (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Кралете" загубиха с 0:1 на "Рамон Санчес Писхуан", Модрич удари греда

За 4 мача в Ла Лига този сезон Реал Мадрид вече има толкова загуби, колкото през целия минал сезон. Играчите на Жозе Моуриньо, водени от „тъжния” Кристиано Роналдо загубиха от Севиля с 0:1 като гости на „Рамон Санчес Писхуан”.

Пьотр Троховски бе точен още във втората минута, а в следващите над 90 минути Реал не намери начин да вкара. Най-близо до гола бе Лука Модрич, който нацели греда.

Така Реал Мадрид вече изостава на цели 8 точки зад Барселона само след 4 мача в Примера дивисион. „Белия балет” е десети с 4 точки, а Севиля има 8 на трета позиция.

Слабият старт на сезона за шампионите продължи и тази вечер, в която „кралете” играха в третия си екип със странния за тях зелен екип.

Началото на мача бе кошмарно за Реал Мадрид и на практика Реал загуби мача за 120 секунди. Във втората минута Иван Ракитич центрира от корнер отдясно, а Пьотр Троховски бе напълно непокрит на дузпата и с воле матира Икер Касияс за 1:0.

Срещата се изнерви и искри прелетяха, когато Игуаин изрита Наваро, а Мадуро влезе остро в краката на Йозил.

Роналдо опита да спре тъгата поне за миг, но два мощни негови изстрела бяха спасени от Андрес Палоп.

В 17-ата минута Марсело качи на главата на Игуаин, но аржентинцът прати в аут. Йозил пое нещата в центъра в свои ръце. Плеймейкърът намери Игуаин, който отново бе много неточен.

Пепе спря чудесно Негреди в 30-ата минута, а после Палоп отново се намеси след изстрел на Роналдо.

Моуриньо бе ядосан и на почивката извади Ди Мария и Йозил, за да пусне Бензема и Лука Модрич.

Хърватинът бе много близо до първия си гол в Ла Лига в 51-ата минута, но Палоп успя да докосне кълбото и то срещна дясната греда.

Секунди по-късно Негредо бе изведен на чиста позиция, но би много слабо и неточно.

„Белия балет” владееше играта, но липсата на голови положения изнерви играчите на Специалния.

10 минути преди края Кристиано Роналдо потърси дузпа след съприкосновение с Наваро, но реферът даде знак играта да продължи.

Продължението на мача бе 4 минути. В последната Роналдо получи шанс да спаси поне точка за Реал, но стреля над вратата от пряк свободен удар и загубата бе факт.

Севиля - Реал Мадрид 1:0
1:0 2' Троховски
Висшата лига не е по-силна от Серия „А“

Това заяви Рикардо Калафиори

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи