3. Съдийски реверанс побутна Юве към първа мъчителна точка (ВИДЕО)

Съдийски реверанс побутна Юве към първа мъчителна точка (ВИДЕО)

Шампионите изравниха у дома срещу Киево за 1:1 от много подозрителна дузпа

Ювентус имаше нужда от съдийски реверанси, за да избегне трета поредна загуба на старта на новия сезон в Серия А. Шампионите стигнаха до 1:1 у дома срещу Киево след много подозрителна дузпа, спечелена от Куадрадо и вкарана от Дибала.

Забележителното беше, че това беше мач между първия и последния, но този път Юве бе на дъното след две загуби, а „Летящите магаренца” наистина летяха на върха след две победи. Алегри даде почивка на някои от звездите си преди гостуването на Манчестър Сити в Шампионска лига, а дебюти записаха Ернанес и Алекс Сандро.

Киево имаше само една победа от 24 срещи срещу „бинаконерите” в Серия А, дошла през януари 2010 година.

Това не попречи на гостите да изненадат шампиона с гол още в 5-ата минута. Перпарим Хатемай използва това, че защитата на Юве тичаше назад, нагласи се и с шут извън наказателното поле прати в долния далечен ъгъл на Буфон за 1:0. Това бе първи гол за Хетемай в Серия след над 4 години в калчото.

Ернанес стреля силно и Бидзари изби, а Бонучи закъсня да засече пас на Роберто Перейра. Перейра пък не успя да нацели топката след лошо изчистване на Хетемай.

Ернанес получи жълт картон за симулация в дебюта си, а Маркизио изгледаше муден след контузията си и бе сменен още на почивката от Пол Погба.

Съдиите станаха главни действащи лица през втората част, когато дойдоха серия от странни и съмнителни решения.

Второто полувреме започна с едно абсолютно невероятно спасяване на Буфон, който от непосредствена близост с една ръка извади силно акробатично воле на Цезар.

Юве направи фрапантен пропуск, след като Дибала нацели греда, а Погба прояви надменност  при добавката на празна врата и ритна леко, а Фрей протегна крак, за да изчисти.

Погба беше ясно задържан с ръце в наказателното поле от Дайнели, но дузпа не последва и това бе първото от няколко много спорни съдийски решения.

Дайнели отклони центриране от корнер назад към втората греда и там Сезар успя първи да стигне до топката и вкара втори гол. Съдиите с леко закъснение обаче отмениха гола за много спорно нарушение на Сезар срещу Бонучи.

Шампионите пък получиха реверанс в 83-ата минута с крайно подозрителна дузпа. Резервата Куадрадо си пусна напред в наказателното и сам се закачи в крака на защитник и падна, а съдията на аутлинията подсказа на главния Марко Гуида да свири дузпа. Дибала взе топката и вкара 11-метровия удар за 1:1.

На терена цареше пълен хаос и до края Манджукич и Куадрадо не успяха да стрелят след едно добро центриране отляво, а ремито се запази.

Ювентус има една точка на 16-о място, а Киево е на върха заедно с Рома с по 7.

Халф на Реал: №1 сме, но влизаме в мачовете твърде спокойния

Халфът на Реал Мадрид Федерико Валверде обясни какво липсва на "белите" през настоящия сезон

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача