3. Роналдо с два гола и „Златна обувка” за Юнайтед срещу Уест Хем, Бербатов с асистенция

Роналдо с два гола и „Златна обувка” за Манчестър Юнайтед срещу Уест Хем. Двубоят завърши 2:0 в полза на Юнайтед, а цял мач записа капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов. Берба се отчете с асистенция за второто попадение на Роналдо.

Роналдо с два гола и „Златна обувка” за Манчестър Юнайтед срещу Уест Хем. Двубоят завърши 2:0 в полза на Юнайтед, а цял мач записа капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов. Берба се отчете с асистенция за второто попадение на Роналдо. Двубоят започна с награждаване на португалеца за най-добър футболист от ФИФПро, като също така получи отличието „Златна обувка” за голмайстор на сезон 2007/08. Първите минути бяха изцяло за Юнайтед, като с пропуски се отличиха Бербатов и Нани. В 14-ата минута след пас на Нани отляво, Кристиано Роналдо вкара за 1:0. Най-красивият момент в първата част и в мача като цяло дойде в 30-ата минута. Бербатов получи топката от Андерсон, освободи се с невероятен финт от Колинс, подаде на гол линията на гостите, където на Роналдо не му оставаше нищо друго освен да вкара втория си гол в срещата. След попадението португалецът поздрави българския нападател за отличната асистенция. Полувремето завърши при този резултат, а втората част премина в „лежерно” темпо. Юнайтед на няколко пъти застраши вратата на Грийн, като най-деен бе резервата в този мач Уейн Рууни. Двубоят завърши 2:0,а Юнайтед запуса 18-ата си точка в своя актив. Съставът е на 6-а позиция в класирането с 18 точки, докато „чуковете” на Джанфранко Дзола след 4-ата си поредна загуба са 11-и с 12 точки.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1