3. Реал си тръгва от САЩ след три победи от три мача (видео+снимки)

Реал си тръгва от САЩ след три победи от три мача (видео+снимки)

"Кралския клуб" надделя с 2:1 над водача в Източната конференция на американската МЛС

Испанският гранд Реал Мадрид спечели последната си проверка от американското си лятно турне. "Кралския клуб" надделя с 2:1 над водача в Източната конференция на американската Мейджър Лийг Сокър - Филаделфия Юниън.

Мачът се игра пред 57 305 зрители на изпълнения почти до краен предел стадион "Линкълн Файненшъл Фийлд" във Филаделфия.

И двата гола за отбора, воден от Жозе Моуриньо, паднаха в началото на първото полувреме.

Във втората минута юношата Хосе Кайехон се възползва от дълго подаване на Чаби Алонсо и неубедителна игра на бранителите на Филаделфия, и откри резултата с премерен удар отблизо.

В 10-ата минута новият номер 10 в състава на „белите” Месут Йозил получи хубав пас от Карим Бензема, след което навлезе в наказателното поле на домакините и удвои преднината за своите.

Почетният гол за Филаделфия Юниън пък реализира Габриел Фарфан, който прехвърли елегантно резервния вратар на испанците Томас Мехиас в 78-ата минута и оформи крайното Филаделфия Юниън - Реал Мадрид  1:2.

Филаделфия Юниън - Реал Мадрид  1:2
0:1 Кайехон (2)
0:2 Йозил (10)
1:2 Фарфан (78)