3. Реал (Мадрид) разби Ди Си Юнайтед само за едно полувреме

Реал (Мадрид) разби Ди Си Юнайтед само за едно полувреме

Испанският гранд Реал (Мадрид) разби американския Ди Си Юнайтед с 3:0 само за едно полувреме. Това бе и втората проверка на "кралския клуб" по-време на турнето на тима в САЩ и Канада. В главни действащи лица на терена в този мач се превърнаха Гонзало Игуаин, който наниза два гола и Ариен Робен, който се отчете с едно попадение.

От самото начало на мача Реал взе инициативата и създаде доста опасни положения, но през първите 45 минути така и не падна гол. През първото полувреме на терена бяха всички звезди на испанците в лицето на Роналдо, Кака и Чаби Алонсо.

Въпреки това, момчетата на Мануел Пелегрини не успяха да отбележат гол през първата част. Все пак „кралете” поведоха в 56-та минута, когато Игуаин получи топката от защитниците и със страхотен рейд напредна и откри резултата.

Само две по-късно в 58-та Робен намери Игуаин, който отбеляза своя втори гол в мача и удвои преднината на Реал Мадрид. В 68-ата минута отлично представящият се Робен оформи крайното 3:0 за красив прехвърлящ удар.

Валенсия най-накрая дочака победа в Ла Лига (ВИДЕО)

"Прилепите" надвиха с 2:0 Жирона като домакин

ОБЗОР: Айнтрахт в топ 3 на Бундеслигата (ВИДЕО)