3. Реал без проблеми за купата срещу третодивизионен тим (ВИДЕО)

Реал без проблеми за купата срещу третодивизионен тим (ВИДЕО)

"Кралете" биха Алкояно с 4:1 като гости, Бензема с 2 гола и 2 асистенции

Отборът на Реал (Мадрид) направи огромна крачка към класиране за следващата фаза на турнира за Купата на Краля, след като в първия мач от 4-я кръг тази вечер биха третодивизионния Алкояно с 4:1. Мачът се игра на стадион "Ел Колао", а реваншът на "Сантяго Бернабеу" е на 28-и ноември.

Старши треньорът на гостите Жозе Моуриньо пусна в игра голяма част от юношите и резервите на "кралския клуб".

Мачът обаче започна лесно за "белия балет" и в 22-ата минута Карим Бензема с глава даде аванс на мадридчани.

Натискът на столичани продължи и в 35-ата минута Бензема изведе Кака на изгодна позиция, а бразилецът не сгреши за 2:0.

През втората част хората на Моуриньо продължиха да доминират и в 67-ата минута Бензема отново се превърна в асистент - този път на Хосе Родригес, който вкара за 3:0.

13 минути преди края домакините вкараха почетен гол, дело на Лара, а в 88-ата Карим Бензема оформи крайното 4:1 след асистенция на Мората.

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня