3. Рашфорд: Започнахме чудесно сезона!

Рашфорд: Започнахме чудесно сезона!

Нападателят смята, че Манчестър Юнайтед е на прав път и ще става все по-силен

Нападателят Маркъс Рашфорд остана доволен от представянето на Манчестър Юнайтед в двубоя срещу Челси от първи кръг на Премиършип. На “Олд Трафорд” тимът на Рашфорд спечели с 4:0, а нападателят отбеляза две от попаденията.

“Започнахме чудесно сезона. През първото полувреме можеше да рискуваме малко повече, но нашата предпазливост може да се обясни с това, че играхме първи мач за сезона. През второто полувреме изглеждахме по-уверени в себе си, а физическата подготовка явно ни помогна. Дузпите? Винаги следя внимателно действията на вратаря, но ако той не прави никакви движения, винаги бия в ъгъла, в който съм повече уверен. Вратарят на Челси е доста висок и такива удари са трудни. Гледах го по време на изпълнението и в неговия ход реших къде и как ще бия. Отборът ни работи доста добре. Притежаваме играчи, които са добри на контраатаки. Понякога грешим, но повечето сме млади момчета и затова ще работим още, за да ставаме по-силни”, заяви Рашфорд, цитиран от БГНЕС.

Каляри най-накрая победи в Серия А след 3:2 над Парма (ВИДЕО)