3. Нюкасъл победи Уест Бромич с 2:1 в първа среща от 10-ия кръг

Нюкасъл победи Уест Бромич с 2:1 в първа среща от 10-ия кръг

Отборът на Нюкасъл победи Уест Бромич Албиън с 2:1 в първа среща от 10-ия кръг на английската Висша лига. Това бе първа победа от 7 кръга за състава воден от Джо Киниър.

Отборът на Нюкасъл победи Уест Бромич Албиън с 2:1 в първа среща от 10-ия кръг на английската Висша лига. Това бе първа победа от 7 кръга за състава воден от Джо Киниър. Стадион "Сейнт Джеймсис Парк" изригна в 9-ата минута, когато Джоуи Бартън откри резултата след точно изпълнена дузпа. В 42-ата минута Обафеми Мартинс удвои преднината за домакините, засичайки с глава отлично центриране на Хаби Бей. В 65-ата минута Исмаел Милър върна едно попадение, но до края новаците от Уест Бромич не успяха да стигнат до точката.
Така в класирането Нюкасъл вече е 15-и с 9 точки, а на 13-ата позиция с точка повече е УБА.