3. Монако губи капитана си за мача с Ювентус

Монако губи капитана си за мача с Ювентус

Рикардо Карвальо също е под въпрос

Монако вероятно ще бъде без опитния си полузащитник Жереми Тулалан за двата четвъртфинални мача с Ювентус в Шампионска лига, а Рикардо Карвальо е под въпрос.

Тулалан получи разтежение в началото на втората част при успеха с 3:0 при гостуването на Каен в Лига 1 в петък вечер. Първоначалните прогнози са, че той ще отсъства около месец от терените.

Отсъствието на капитана би било голям удар по амбициите на „монегаските” в най-силния клубен турнир в света. Във вторник Бербатов и компания гостуват в Торино в първия мач срещу шампиона на Италия.

Рикардо Карвальо също има проблеми. Бранителят постави лед върху бедрото си на мача с Каен и също може да получи почивка срещу Ювентус.

„Не знам още дали контузията на Тулалан е сериозна. Ще направим изследвания през уикенда. Той е важен играч за нас и е нашият капитан, но ако не е здрав за Ювентус, няма проблем. Ще го заменим, все пак той не игра и срещу Арсенал в Лондон, а спечелихме онзи мач с 3:1”, припомни треньорът Леонардо Жардим веднага след мача с Каен.
Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група