3. Минимална победа на лидера Ливърпул срещу Портсмут при дебюта на Адамс

Минимална победа на лидера Ливърпул срещу Портсмут при дебюта на Адамс

Минимална победа с 1:0 записа лидерът във Висшата лига Ливърпул при дебюта на Тони Адамс начело на Портсмут. Единственото попадение в мача реализира капитанът на „червените” Стивън Джерард в 76-ата минута на двубоя.

Минимална победа с 1:0 записа лидерът във Висшата лига Ливърпул при дебюта на Тони Адамс начело на Портсмут. Единственото попадение в мача реализира капитанът на „червените” Стивън Джерард в 76-ата минута на двубоя. Легендарният защитник на Арсенал от близкото минало Адамс бе наредил отлично своя тим в отбрана и не даде почти никакви шансове на възпитаниците на Рафаел Бентес. Испанският специалист даде почивка на титулярите срещу Челси Масчерано, Риера, Кийн и Агер, а на техните места започнаха Хуупия, Пенант, Лукас и Бабел. През първата част с пропуски се отличиха Каут, Бабел и Джерард, които продължиха и през втората. Стигна се до 76-ата минута, когато за сблъсък между Хуупия и Диоп главният рефер отсъди бялата точка пред вратаря Джеймс. Зад топката застана Джерард и откри резултата. Адамс се опита да стигне до равенство, вкарвайки в игра Джърмейн Дефоу, но резултатът остана непроменен. Цял мач на „Анфийлд Роуд” за Портсмут изигра бившият нападател на Ливърпул Питър Крауч.След трите точки Ливърпул продължава да оглавява Премиершип с 26 точки, докато Портсмут имат 14 и са 7-и.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)