3. Майорка победи Еспаньол с класическото 3:0

Майорка победи Еспаньол с класическото 3:0

Майорка победи Еспаньол с класическото 3:0 в мач от осмия кръг на испанската Лига "ББВА". Гостите от Барселона започнаха добре мача и през първото време играта бе напълно равностойна, като за каталунците пропуски направиха Руфете, Луис Гарсия и Нене. През втората част на двубоя домакините от Майорка поеха инициативата и стигнаха до бързо голове, като в 49-ата минута Адурис откри резултата, а в 62-ата минута отново той удвои. След двата гола логично темпото в играта на домакините спадна, но Луис Гарсия не успя да се възползва от това и на два пъти пропусна чисти голови положения. В 76-ата минута Варела оформи крайното 3:0 и сложи край на интригата в мача. След тази среща Майорка заема 8-ото място с 11 спечелени точки, докато Еспаньол е на 13-то място с 9 спечелени точки.

Майорка победи Еспаньол с класическото 3:0 в мач от осмия кръг на испанската Лига "ББВА". Гостите от Барселона започнаха добре мача и през първото време играта бе напълно равностойна, като за каталунците пропуски направиха Руфете, Луис Гарсия и Нене. През втората част на двубоя домакините от Майорка поеха инициативата и стигнаха до бързо голове, като в 49-ата минута Адурис откри резултата, а в 62-ата минута отново той удвои. След двата гола логично темпото в играта на домакините спадна, но Луис Гарсия не успя да се възползва от това и на два пъти пропусна чисти голови положения. В 76-ата минута Варела оформи крайното 3:0 и сложи край на интригата в мача. След тази среща Майорка заема 8-ото място с 11 спечелени точки, докато Еспаньол е на 13-то място с 9 спечелени точки.