3. Лацио трети в Италия след 4:0 за 4-та поредна победа (ВИДЕО)

Лацио трети в Италия след 4:0 за 4-та поредна победа (ВИДЕО)

Фиорентина падна тежко вкъщи и остана 13-и в класирането

Отборът на Лацио постигна трета последователна победа на нула срещу Фиорентина, след като спечели с 4:0 визитата си от 9-ия кръг на италианската Серия „А“.

Римските „орли“ решиха всичко във Флоренция за по-малко от четвърт час игра, след като Матия Дзакани асистира на Матиас Весино за първото попадение в 11-ата минута, а в 25-ата сам вкара второто в полза на Лацио.

Класиката 3:0 оформи резервата Луис Алберто само 4 минути преди да изтекат редовните 90, а в добавеното време Чиро Имобиле сложи точка на спора с гол за 4:0.

Благодарение на четвъртия си пореден успех столичани събраха 20 точки и вече са трети в класирането на Калчото, докато Фиорентина остана с едва 9 в своя актив на незавидната 13-а позиция.