Испания и Бразилия с шоу на "Бернабеу"(ВИДЕО)

Мадрид видя класата на новото бижу Ендрик

Испания и Бразилия сътвориха истинско голово шоу на "Сантяго Бернабеу" в двубой, завършвайки 3:3.

Ла Фурия продължава да впечатлява под ръководството на Луис де ла Фуенте и поведе с 2:0 до 38-ата минута.

Експерименталната отбрана на гостите изпитваше сериозни затруднения. Първо тя бе безсилна в 10-ата минута, когато детето чудо Ламин Ямал нахлу в наказателното поле след перфектен дрибъл, след което бе повален от Жоао Гомеш.

Зад топката застана Родри, който реализира дузпата. В минутите преди почивката Дани Олмо показа бразилска техника, след като развинти двава защитници преди да остане очи в очи с Бенто и да вкара.

Само 4 минути по-късно при наглед безобидна ситуация, вратарят на Испания Униай Симон наивно предостави топката на Родриго при опит за изнасяне на топкат и играчът на Реал го прехвърли технично.

"Бернабеу" видя отблизо магията на новото си бижу Ендрик след почивката, когато тинейджърът изравни с удар без подготовка от границата на наказателното поле. Младокът ще акостира в Мадрид през лятото, след като за него бяха платени 60 млн. евро на Палмейрас.

За да се стигне до 84-ата минута, когато Ламин Ямал влезе в наказателното поле и Бералдо го фаулира. Зад топката отново застана Родри, а последвалото му прецизно изпълнение донесе успеха на Ла Фурия. И това далеч не бе всичко, в шестата минута на продължението Лукас Пакета вкара също от наказателен удар за 3:3.