3. Гаф за Арсенал на "Емирейтс"(ВИДЕО)

Гаф за Арсенал на "Емирейтс"(ВИДЕО)

Евертън плътно на дъното след нова загуба

Арсенал записа домакинска издънка, след като стигна само до 2:2 в лондонското дерби с Фулъм. Вицешампионът на Англия успя да направи обрат, след като Андреас Перейра бе дал ранен аванс за "котиджърс" още в първата минута Тимът на Микел Артета направи пълен обрат чрез дузпа на Букайо Сака и попадение на Едуард Нкетия. "Артилеристите" вече се виждаха победители, а освен това съперникът дори остана с човек по-малко на терена след втори жълт картон на Калвин Баси.

Шокът дойде, когато Жоао Палиня вкара за 2:2, засичайки центриране след корнер. Така Арсенал загуби първи точки през кампанията и остана със 7 пункта, колкото има и лидерът Тотнъм.

В същото време Евертън продължава да потъва. Тимът на Шон Дайш в трети пореден мач не успя да вкара гол и загуби домакинството си на Уулвърхямптън с 0:1. Единственото попадение в мача падна в края, като точен в 87-ата минута точен бе австрийският нападател Саса Калайджич. "Карамелите" са последни в класирането след три кръга с голова разлика 0:6, докато "вълците" се изкачиха до 15-о място с първите си точки в шампионата.

В друг мач от кръга Брентфорд и Кристъл Палас направиха 1:1. Кевин Шаде изведе домакините напред в резултата, но четвърт час преди края на мача Йоаким Андерсен донесе точката на тима от Лондон.

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Мареска: Челси не е готов да се бори с Арсенал и Сити