Фенове изненадаха Бейл преди Македония – Уелс (ВИДЕО+СНИМКИ)

Съседите ни спечелиха с 2:1

Най-скъпият футболист на света – Гарет Бейл, опита от „народната любов“ по време на загрявката преди световната квалификация между Македония и Уелс, играна в западната ни съседка.

Струващият 86 милиона паунда играч на Реал (Мадрид), бе изненадан от фен, който нахлу на терена, за да види отблизо Бейл. Полузащитникът на Селтик Адам Матюс се притече на помощ на Бейл, който успя да намери смешната страна на случващото се.

Отборът на Уелс обаче нямаше място за радостни моменти, тъй като загуби гостуването си на Македония с 1:2. Триковски откри за домакините в 21-вата минута, а 18 по-късно Арън Рамзи изравни от дузпа.

Победното попадение за македонците отбеляза Трайковски десет минути преди края на срещата. След успеха си, тимът на Македония има седем точки и се намира на четвъртата позиция, с равен точков актив с третия  -Сърбия.

След седем изиграни двубоя Уелс е на предпоследното, пето, място с актив от шест точки. Водач в групата е тимът на Белгия с 19, а втори са хърватите с 16 точки.