3. АПОЕЛ Никозия не стигна групите в ЛК, Костадинов се контузи (ВИДЕО)

АПОЕЛ Никозия не стигна групите в ЛК, Костадинов се контузи (ВИДЕО)

Родният полузащитник получи мускулен проблем още в 22-та минута

АПОЕЛ Никозия с Георги Костадинов приключи участието си в Лигата на конференциите след загуба с 1:2 от белгийския Гент. Кипърците загубиха и първия мач с 0;2 и след общ резултат 1:4 отпаднаха.

Българският полузащитник беше титуляр за АПОЕЛ в реванша, но напусна терена още в 22-рата минута. Той беше заменен принудително, след като получи мускулна контузия. На негово място се появи Кингсли Сарфо.

Половин час след началото Матис Самоаз изведе напред в резултата Гент и интригата до голяма степен беше убита.

В 79-ата минута гостите удвоиха аванса си чрез Тарик Тисудали. Дълбоко в добавеното време Дейви Роф си вкара автогол, но времето на АПОЕЛ в Европа много скоро след това изтече.

Засега няма яснота доколко сериозно е травмата на Георги Костадинов и колко време ще е нужно на българина, за да се завърне в игра.

Треньорът на "росонерите" не е изцяло доволен от представянето на тима си

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост (ВИДЕО)

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А