3. Алегри с рекорд в Серия А

Алегри с рекорд в Серия А

Защитник спаси "Ювентус" от нов провал

Мъките на Ювентус в Серия А продължават, въпреки че тимът на Масимилиано Алегри прекъсна негативната серия след 3:2 над Фрозиноне в двубой от 26 кръг.

Триумфът на "Старата госпожа" дойде в 95-ата минута след попадение на централния бранител Даниеле Ругани.

С победата "бианконерите" прекъснаха черната серия от четири срещи без успех за първенство.

Двубоят бе специален за Алегри, за когото победата го прати в историята като първият треньор в Италия с 1000 точки в елита.

В Торино двубоят вървеше към равенство след два гола на Душан Влахович за Юве и попадения на Уалид Кедира и Марко Брешанини за Фрозиноне.

В петата минута на добавеното време разбъркване в наказателното поле на гостите след центриране на ъглов удар намери на втора греда Даниеле Ругани, който от малък ъгъл вкара за 3:2.

Ювентус остава втори в таблицата с 57 точки, докато Фрозиноне е на 15-о място с 23 точки.

Сосиедад отнесе Валенсия и се измъкна от опасната зона (ВИДЕО)

Реал с 3:0 в „Ла Лига“

Ливърпул оглави класирането в Англия (ВИДЕО)

След 2:1 над Уулвс