20-годишен спаси Севиля за Купата

Осасуна напред след продължения

20-годишният Хуанлу Санчес бе големият герой за Севиля в турнира за Купата на Краля. Бранителят вкара в 87-ата минута за 2:1 като гост на Ферол, а благодарение на попадението тимът му ще играе на 1/8-финалите.

Бразилският защитник Маркао откри за Севиля в 30-та минута, възползвайки се от центриране от ъглов удар

Тимът от Сегунда дивизион изравни чрез своя нападателя Ману Хусто в 50-ата минута, след като от непосредствена близост с глава довкара топката.

В 75-та минута Фран Мансанара от домакините получи втори жълт картон и напусна терена. Защитникът Хуанлу Санчес фиксира крайния резултат в 87-та минута, след като бе намерен напълно непокрит на втора греда и от няколко метра разстреля вратаря на Ферол.

В друг мач от турнира Осасуна срещна сериозни трудности срещу Кастейон при успеха с 1:0.

Редовното време на срещата завърши 0:0, а в продълженията Хосе Мануел Арнаис (108') бе герой за тима си.