3. Томас Вьоклер спечели 5-ия етап на „Тур дьо Франс”.

Томас Вьоклер спечели 5-ия етап на „Тур дьо Франс”.

Французинът Томас Вьоклер даде перфектно време и спечели днешния 5-и етап от „Тур дьо Франс”.

Състезателят на „Боюг Телеком” атакува откъсналата се група пет километра преди края на 196,5 километровото трасе от Кап дьо Адж до Перпинан.

Воклер изпревари със седем секунди втория в етапа Михаил Игнатиев. Британецът Марк Кавендиш успя да спечели спринта с останалите, за да заеме третата позиция.

Швейцарецът Фабиан Канчелара задържа лидесрвото в общото класиране, след като завърши в основната група и продължава да води пред легендата Ланс Армстронг с части от секундата.

Французите Антъни Жьослин, Вьоклер, беларусинът Хутарович, немецът Тимер, Игнатиев и поляка Сапа се откъснаха още в началото на етапа и направиха максимална разлика с основната група от 9 минути.

Кралев: Успяхме да вдигнем качеството на управлението на българския спорт, но след нас проектите спряха

Ретроспекция на Красен Кралев

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната