3. Световният вицешампион Стефан Ленгаров спечели 2-я кръг от Професионалната Армрестлинг Лига

Световният вицешампион Стефан Ленгаров спечели убедително и втория кръг от Професионалната Армрестлинг Лига в категория до 86 килограма

Световният вицешампион Стефан Ленгаров (Витоша Армрестлинг, София) спечели убедително и втория кръг от Професионалната Армрестлинг Лига в категория до 86 килограма. Той не допусна нито една загуба и стана първи с пълен актив от 238 точки.

Втори след него се нареди съотборникът му Тодор Генов с 211 точки, а трети остана световният шампион Георги Гайдарджиев (Армспорт, Благоевград), най-лекият от състезателите (62 кг), със 199 точки.

Един от основните претенденти за спечелване на Лигата Димитър Юлев (Армспорт клуб, Банско) остана на 4-о място със 191 точки, а далеч след него 5-и се класира Пламен Бамбов (АЕЦ Козлодуй) със 172 точки.

Румънският състезател Даниел Андроначе остана 6-и със 160 точки. Само на точка разлика след него се нареди европейският вицешампион Мартин Георгиев (Етър-87, Велико Търново) със 159 точки. На последното 8-о място без нито една победа остана другият от румънските състезатели, Даниел Чиву, със 126 точки.
Ангел Русев спечели три бронзови медала от Европейското първенство по вдигане на тежести в Полша

Отлично представяне на родния щангист

Сестри Стоеви спечелиха титлата в Нидерландия

Двете победиха британска двойка на финала

Сребро за България от Световното по вдигане на тежести за юноши и девойки

България стартира с три медала на Европейското първенство по вдигане на тежести за юноши и девойки до 20 и до 23 години в Рашин, Полша

Сестри Стоеви на полуфинал в Нидерландия, Стефани продължава и единично

Стефани Стоева се класира за полуфиналите на единично и на двойки жени на международния турнир по бадминтон от сериите "International Challenge" в Хертогенбош (Нидерландия)