3. Пламен Кисов спечели третия кръг от Професионалната Армрестлинг Лига

Пламен Кисов спечели третия кръг от Професионалната Армрестлинг Лига

Пламен Кисов (Армспорт Клуб Благоевград) спечели третия кръг (тежка категория) от Професионалната Армрестлинг Лига, който се проведе в хотел Виктория Палас (Слънчев бряг). Пламен събра максималния брой от 238 точки, не допусна нито една загуба и срази съперниците си и на лява, и на дясна ръка. Втори след него остана Тодор Генов (Витоша Армрестлинг София) с 203 точки. С равен брой точки по 186 точки са Стефан Митов (Оряхово) и румънецът Олимпиу Фат, но нашият състезател е по-лек и това му даде превес при заемане на третото място. Пети се класира шампионът на Турция Омер Бенуркан със 174 точки, а шести остана сънародникът му Тунджай Басаран със 166 точки.

Марин Панталеев (Витоша Армрестлинг София) се контузи и това му попречи да заеме призово място, той остана 7-и със 158 точки. На последното 8-о място завърши румънецът Раду Георгеску с 45 точки. В общото класиране в лигата до момента Пламен Кисов е водач със от 473 точки. След него е Олимпиу Фат (Румъния) с 374 точки и Стефан Митов с 347 точки. Следващият IV кръг от Професионалната Армрестлинг Лига ще се състои на 27 юни (събота) във ваканционно селище Елените.

Кралев: Успяхме да вдигнем качеството на управлението на българския спорт, но след нас проектите спряха

Ретроспекция на Красен Кралев

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната