3. Първомайски турнир Голф & Кънтри Клуб се проведе в Пирин планина

Първомайски турнир Голф & Кънтри Клуб се проведе в Пирин планина

Първомайският турнир в Пирин Голф & Кънтри Клуб бе проведен вчера на игрището от шампионски тип.

Участниците се радваха на слънчево време и имаха възможност да се насладят на голф играта сред красивата природа на Пирин планина.

Турнирът се проведе на
18 дупки на Ian Woosnam игрище, форматът на игра беше Индивидуален Стейбълфорд. Участие взеха и амбицираните деца от пролетния детски голф лагер 2010– Николай Савов и Петър Илиев. Радваме се, че запалихме любовта и страстта им към голфа и вече печелят купа след купа.

Награждаването се проведе във ВИП залата, като първо място в трета дивизия /
HCP 37– 54 / спечели Николай Савов / участник в детския голф лагер / с 44 нетни Стейбълфорд точки. Първо място във втората дивизия спечели Петър Илиев / HCP 18.5—36.0/ с 27 нетни точки. Младият голфър печели втора поредна купа в Пирин Голф & Кънтри Клуб. Първо място в дивизия А спечели Жан Марк Ригай с хендикап 2.4 и 33 нетни Стейбълфорд точки.

Специалната награда—3 карти за тренировъчни топки спечели миналогодишния победител в Месечната Серия Турнири– Райчо Ангелов.

Организаторите канят на предстоящите турнири всички, желаещи да участват през Гергьовските празници. Очакват се специални изненади:
Турнир Свети Георги—06.05.2010, спечелете Романтичен Уикенд
Президентска Купа —08.05.2010, коктейл и награждаване със съдействието на Президента на клуба

Про Шоп Турнир      —09.05.2010, с любезното съдействие на Taylor Made

Сестри Стоеви спечелиха титлата в Нидерландия

Двете победиха британска двойка на финала

Сребро за България от Световното по вдигане на тежести за юноши и девойки

България стартира с три медала на Европейското първенство по вдигане на тежести за юноши и девойки до 20 и до 23 години в Рашин, Полша

Сестри Стоеви на полуфинал в Нидерландия, Стефани продължава и единично

Стефани Стоева се класира за полуфиналите на единично и на двойки жени на международния турнир по бадминтон от сериите "International Challenge" в Хертогенбош (Нидерландия)