3. Отборът на Сливен спечели Купа България по борба

Отборът на Сливен спечели Купа България по борба

Домакините от АСК Сливен спечелиха отборния трофей на турнира за Купа България по свободна борба за кадети. Актива на победителите е 90 т. Втори са представителите на "Черноморец" (Бургас) със 70 т, следвани от Русе с 59 т.

Призът за най-резултатен състезател бе връчен на Кадир Мехмед от Бургас, станал първи в кат. до 69 кг, а за най-техничен бе определен Мехмед Гази от Русе, триумфирал при 63-килограмовите.

В отделните категории сливналии спечелиха три златни, четири сребърни и четири бронзови медала. С титли се поздравиха Валентин Колев при най-леките кадети до 42 килограма, Кольо Колев - кат.54 кг, Калоян Донев при 100-килограмовите, предаде кореспондентът на Novsport. com в Сливен.

Важен ден за българските гимнастически спортове

В Доха по време на конгреса на международната федерация по гимнастика ще бъдат избрани новите членове в ръководните структури на организацията

Кралев: Успяхме да вдигнем качеството на управлението на българския спорт, но след нас проектите спряха

Ретроспекция на Красен Кралев

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната