3. Ню Орлиънс спечили шоуто в Лондон

Ню Орлиънс спечили шоуто в Лондон

Ню Орлиънс Сейнтс успя да победи Сан Диего Чарджърс с 37:32 в зрелищен мач игран снощи на стадион Уембли. Светците поведоха в резултата още в началото на мача и на полувремето вече водеха с 23:17. Сан Диего се опитаха да се върнат в мача след полувремето но успяха да реализират само 2 тъчдауна които не бяха достатъчни за пълен обрат. Все пак в последните 2 минути на 4 - тата част те имаха шанса да отбележат тъчдаун и да спечелят, но защитата на светците успя се справи . За Ню Орлиънс куотърбекът Дрю Бресс се отчете с 339 ярда и 30 успешни паса от 41 опита. За Сан Диего суперзвездата Ландейниъл Томилсън  се отчете с 101 пробягани ярда. В останалите мачове Детройт и Синсинати отново не успяха да спечелят първа победа за сезона и загубиха съответно от Вашингтон и Хюстън . Далас Каубойс успяха да запишат първа победа след контузита на титулярния си куотърбек Тони Ромо и победиха Тампа в слаб мач с 13:9. Това с стана с огромен шанс след като Тампа пропиляха 3 възможности за тъчдаун в 18 - ярд на Далас и се задоволиха само с фийлдгол.

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната