3. Нов успех за спортните танци - Салваторе Тодаро и Виолета Янева трети на турнир във Виена

Топ двойката на България Салваторе Тодаро и Виолета Янева записаха поредното си отлично представяне на Международния подиум. На завършилият късно снощи във Виена Austrian Open 2009 българските шампиони в Стандартните танци се класираха на 3-то място в надпреварата за Световната купа в конкуренцията на 26 двойки от двета, като изпревариха представители на традиционно силните школи на Германия, Словения, Англия, Австрия и други.

Топ двойката на България Салваторе Тодаро и Виолета Янева записаха  поредното си отлично представяне  на Международния подиум. На завършилият  късно снощи във Виена Austrian Open 2009 българските шампиони в Стандартните танци се класираха на 3-то място в надпреварата за Световната купа в конкуренцията на 26 двойки от двета, като изпревариха представители на традиционно силните школи на Германия, Словения, Англия, Австрия и други.

Отличното си представяне в австрийската столица българската двойка потвърди и в състезанието на IDSF International Open, където се наредиха сред 6-те най добри двойки. Освен Салво и Вили, отлично представяне записаха и шампионите ни при децата до 11 години Илия Добрев и Адриана Ангелова, които се класираха на 2-ро и 3-то място съответно в Стандартните и Латиноамерикански танци.

Сестри Стоеви дадоха едва 13 точки на шведки

Българките се класираха на четвъртфинал в Нидерландия

Важен ден за българските гимнастически спортове

В Доха по време на конгреса на международната федерация по гимнастика ще бъдат избрани новите членове в ръководните структури на организацията

Кралев: Успяхме да вдигнем качеството на управлението на българския спорт, но след нас проектите спряха

Ретроспекция на Красен Кралев

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната