3. Краси Костадинов триумфира със злато на европейското по канадска борба

Краси Костадинов триумфира със злато на европейското по канадска борба

Краси Костадинов спечели финала срещу Василий Дауташвили (Грузия) в категория до 100 кг дясна ръка на Европейското първенство по канадска борба в Москва. Така за втора поредна година Костадинов е шампион на Стария континент.

Равносметката за България от 20-ото Европейско първенство по Канадска борба е: 1 златен, 3 сребърни и 4 бронзови медала:

Пламен Димитров        юноши до 70 кг лява ръка

Ангел Русев спечели три бронзови медала от Европейското първенство по вдигане на тежести в Полша

Отлично представяне на родния щангист

Сестри Стоеви спечелиха титлата в Нидерландия

Двете победиха британска двойка на финала

Сребро за България от Световното по вдигане на тежести за юноши и девойки

България стартира с три медала на Европейското първенство по вдигане на тежести за юноши и девойки до 20 и до 23 години в Рашин, Полша

Сестри Стоеви на полуфинал в Нидерландия, Стефани продължава и единично

Стефани Стоева се класира за полуфиналите на единично и на двойки жени на международния турнир по бадминтон от сериите "International Challenge" в Хертогенбош (Нидерландия)