3. Ивайло Йотов-Кемпеса с два гола в Държавното първенство по плажен футбол

Ивайло Йотов-Кемпеса с два гола в Държавното първенство по плажен футбол

Ивайло  Йотов-Кемпеса с  два гола в Държавното първенство по плажен футбол

Голаджията от близкото минало Ивайло Йотов – Кемпеса вкара два гола за тима на СА на МВР на старта на ІІ кръг на Държавното първенство по плажен футбол на универсалната Rakovski Beach Arena в столицата.

Нападателят, който е и играещ треньор на полицейския тим се разписа при победата с 4:3 над ФК Варненските момчета. Воденият от Кемпеса тим сътвори и голямата изненада на деня, като победи след продължения с 2:1 лидера във временното класиране Одесос (Вн). В третия мач от днешната програма Миринекс победи ФК Глухите с 11:5.

Организатор на шампионата е Комисията по плажен футбол към БФС с подкрепата на Девин, БСТ и Шуменско пиво, а официален промоутър е MPG Bulgaria Sports department. Всичките 6 тима са облечени от Legea. Третият финален кръг от надпреварата ще е на 28-29 август в курортен комплекс Албена.

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната