3. Гребците на ЦСКА са първи в отборното

Гребците на ЦСКА са първи в отборното

Гребците на ЦСКА са първи в отборното класиране на завършилия шампионат в Пловдив. “Червените” оглавиха подреждането с 578,5 т., следвани от “Хеброс” (Пд) с 398 т. и “Черпоков” (Пд) с 345 т.

В класирането при мъжете и жените първи е тимът на Хеброс (Пд).

Призьорите бяха наградени от олимпийските шампионки Сийка Келбечева, Светла Оцетова, както и от медалистката от олимпийски игри Магдалена Георгиева и Иван Попов, вицепрезидент на БФ Гребане.

На шампионата стартираха състезатели от 15 клуба във всички възрасти.

Сребро за България от Световното по вдигане на тежести за юноши и девойки

България стартира с три медала на Европейското първенство по вдигане на тежести за юноши и девойки до 20 и до 23 години в Рашин, Полша

Сестри Стоеви на полуфинал в Нидерландия, Стефани продължава и единично

Стефани Стоева се класира за полуфиналите на единично и на двойки жени на международния турнир по бадминтон от сериите "International Challenge" в Хертогенбош (Нидерландия)