3. Даниел Петров е шампион, а несебърци - с най-много медали

Даниел Петров е шампион, а несебърци - с най-много медали

Даниел Петров от “Хемус”, Троян, стана републикански шампион за 2009 г. по многоетапни състезания. На първенството в Сливен той победи в критериума, зае третото място в общия старт и четвъртото - в индивидуалното по часовник.

Сребърният медал в комплексното класиране заслужи младият състезател на “Несебър” Мартин Грашев, а бронзовия – опитният Павел Шуманов от “Хемус”.
Двойна победа при юношите старша възраст за “Несебър” – първи е Петър Дончев, а втори – Йордан Друмев.

Бронзът отиде при Цветелин Кюркчиев от “Цар Симеон”, Пловдив”. Тримата си поделиха първите места в дисциплините.

Най-много медали в отделните дисциплини в двете възрастови групи спечелиха състезателите на "Несебър" - 3 златни, 1 сребърен и 2 бронзови. "Хемус" е с 2 златни и 2 бронзови, а "Цар Симеон" - с 1 златен, 3 сребърни и 1 бронзов.

Общ старт на 105 км

1                                           Павел Шуманов                             КК Хемус 1896-Троян          2.45.02.

3               Цветелин Кюркчиев       ПКД Пловдив     1.25.02

1                                    Цветелин Кюркчиев  ПКД Пловдив     0.22.10.15

Важен ден за българските гимнастически спортове

В Доха по време на конгреса на международната федерация по гимнастика ще бъдат избрани новите членове в ръководните структури на организацията

Кралев: Успяхме да вдигнем качеството на управлението на българския спорт, но след нас проектите спряха

Ретроспекция на Красен Кралев

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната