3. БК Стара Загора загуби първия си мач от ЕКП по бадминтон

БК Стара Загора загуби първия си мач от ЕКП по бадминтон

Бадминтонистите на БК Стара Загора губят с 1:4 от Униао Деспортива де Сантана от Португалия в мач от втора група на Party Food - Европейско отборно първенство в столичната зала "София", съобщава БТА.

Българите ще загубят мача, независимо от последните два сингъла в този двубой. В отделните срещи загуби претърпяха: Илиан Кръстев от Марко Васкоселос с 0:2 (12:21, 17:21) гейма за 22 минути; Виктория Желева от Филипа Лами с 0:2 (11:21, 15:21) гейма за 22 минути и двойки мъже Красимир Кръстев и Тихомир Киров от Фернандо Силва и Жил Мартинс с 0:2 (14:21, 12:21) гейма за 17 минути и на смесени двойки Тихомир Киров и Димитрийка Димитрова от Фернандо Силва и Филипа Лами с 1:2 (21:17, 15:21, 18:21) гейма за 36 минути. До момента победа постигнаха само на двойки жени Росица Тинкова/Стефани Гюдженова над Ваня Лека/Таня Фария с 2:0 (21:18, 23:21) гейма за 23 минути.

До края на мача има още две срещи - на сингъл жени и на сингъл мъже. Другият български отбор - Академик-НСА по-рано днес победи с 6:1 победи Мулти Аларм (Унгария) в мач от първа група на шампионата.

17.30 часа в официалното откриване на Party Food Европейско отборно първенство в столичната зала "София".

Кралев: Успяхме да вдигнем качеството на управлението на българския спорт, но след нас проектите спряха

Ретроспекция на Красен Кралев

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната