3. Армстронг остана седми в Калифорния

Армстронг остана седми в Калифорния

Американецът Леви Лайфаймер спечели колоездачната обиколка на Калифорния. Завърналият се към спорта Ланс Армстронг остана на седмо място в първото състезание след двугодишната си почивка.

Осмият и последен 155-километров етап между Ранчо Бернанрдо и Ескондидо бе спечелен от Франк Шлек, представляващ Люксембург и тима си “Saxo Bank”. Той приключи за 3:48:39 часа, като на 2 секунди след него остана италианецът Винченцо Нибали от “Liquigas”. 40 секунди след тях приключи „домакинът” Джордж Хинкейпи, състезаващ се за “Columbia – Highroad”.

6. Винченцо Нибали (Италия, Liquigas) – +1,37

7. Ланс Армстронг (САЩ, Аstana) – +1,46…

23. Флойд Ландис (САЩ, OUCH) – +10.26

Национални рекорди на турнира „Млади стрелци“

Зам.-министър Петър Младенов: Целта на ММС е да спомогне местните общности да сформират устойчива младежка политика

Петър Младенов присъства на първото заседание на Националната работна група за местна младежка политика

Българин влезе в основната схема на Европейското по тенис на маса

Българинът Йоан Величков се класира за основната схема при мъжете на Европейското индивидуално първенство по тенис на маса

Веселин Топалов се върна със загуба

Бившият световен шампион по шахмат при мъжете Веселин Топалов взе участие в първото издание на супертурнира "WR Chess Masters Cup" в Лондон

Държавен турнир по спортна стрелба „Не на дрогата“

В поредното издание на Държавния турнир по спортна стрелба с пневматично оръжие „Не на дрогата“ в НСБ „Спортпалас“, се включиха над 100 състезатели от 14 клуба в страната