Белберов поведе на Морехон с 2:1 победи

Уилиам Чолов спечели титлата на боксовата надпревара "Златен гонг"

Уилиам Чолов спечели титлата при 75-килограмовите на боксовата надпревара "Златен гонг". 53-тото издание на международния турнир в Скопие се проведе с участието на четирима български национали, водени от треньора Александър Александров.

Чолов ликува със златния медал, след като не остави шанс на финала на Орландо Холи-Сотоми от Уелс. Българинът демонстрира превъзходство в хода на цялата среща и заслужено се поздрави с успех с 5:0 съдийски гласа.

При 80-килограмовите Стелиан Страхилов взе сребърно отличие. На финала той отстъпи в равностоен мач с 1:4 гласа на албанеца Редис Карай.

При най-тежките (+92 кг) Петър Белберов и Йордан Морехон не се качиха на ринга за своите последни срещи. Така те завършиха съответно със сребърен и бронзов медал. В прекия мач между тях Белберов се наложи с 4:1 гласа. В трите мача помежду им тази година Белберов води с 2:1 успеха над родения в Куба Морехон.

Българин със златен медал от Европейско по BJJ

Антони Тодоров надви Ким Ронвал

Фюри взе €150 млн. и заяви: Аз спечелих този мач!

"Страната му е във война - хората са на нейна страна"

Откараха Усик в болница, насрочиха реванша

„Това е за страната ми“, заяви украинецът след успеха над Фюри

За историята: Усик e абсолютен световен шампион (ВИДЕО)

Украинецът нанесе първа загуба на Тайсън Фюри

Джошуа и Роналдо ще гледат заедно мача между Фюри и Усик

Двамата ще се насладят на историческия мач на живо

България с европейска титла по борба

Стефан Стефанов стана европейски шампион за момчета

Валерия Станчевва ще спори за титлата при 46-килограмовите

Тръпката е на боксовия ринг в битката за абсолютен световен шампион в тежка категория!