3. Юношите на Левски победиха ЦСКА с 4:1 на "Герена"

Юношите на Левски победиха ЦСКА с 4:1 на "Герена"

Юношите старша-възраст на Левски победиха ЦСКА с 4:1 в среща от първенството, която се игра днес на „Герена".

Момчетата на бившия треньор на Локомотив (Мездра) - Викторио Павлов решиха мача още в първия половин час, когато нанизаха три попадения във вратата на противника.

Още в 13-та минута Боян Табаков откри резултата. В 26-та минута капитанът на гостите Росен Колев си отбеляза автогол - 2:0. След още 4 минути Боян Табаков се разписа отново за 3:0.

В 76-та минута защитникът Александър Митев с прехвърлящ удар доведе резултата до 4:0.
4 минути преди края на мача ЦСКА стигна до почетно попадение дело на Тони Костадинов от дузпа. В края на мача капитанът на ЦСКА бе изгонен за втори жълт картон. След днешния успех Левски оглави класирането в първенство с три точки пред ЦСКА.

ЛЕВСКИ: Царев, Митев, Ангелов, Костов, С. Иванов, Е. Колев, М. Димитров, Панайтов, Б. Табаков, Зайков, Арсов. Резерви: Начев, Николов, Атанасов, Милковски, Балджийски, Веселинов, Петков
Треньор: Викторио Павлов

ЦСКА: Стойчев, Дечев, Стайчев, Камберов, Колев, Филипов, Михайлов, Костадинов, Димитров, Самир Аесс, Ценков. Резерви: Киров, Ченешков, Кирчев, И. Иванов, Маринов, Петков, Томов
Треньор: Адалберт Зафиров
Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)