3. Юношите до 15 години загубиха от Словения

Юношите до 15 години загубиха от Словения

Националите ни с поражение с 0:4

Юношеският национален отбор по футбол до 15 години загуби първата си проверка срещу Словения като гост с 0:4. Двубоят се игра при непрестанен дъжд, а индивидуални грешки в българската отбрана позволиха на съперника да се поздрави с изразителен успех.

Още в началото българският страж Александър Панайотов не успя да улови мократа топка след лек изстрел и домакините поведоха. Това вдъхнови футболистите на Словения, които установиха натиск и достигнаха до второ попадение в 16-ата минута.

Втората част започна с нова неточност в българска отбрана, която направи преднината на съперника класическа, а в края на мача България инкасира още един гол за крайното 0:4.

Втората контролна среща между двата тима е на 26 октомври от 14:00 часа.

Съставът на България: Александър Панайотов (46-Дамян Дамянов), Мартин Гайдев (46-Мартин Ковачев), Димитър Кънев (63-Димитър Маринов), Максимилиан Лазаров (53-Габриел Керезов), Ангел Тодоров (53-Димитър Буколски), Александър Вутов (53-Баки Ахмед), Ернан Ангелов (46-Андрей Нешев), Габриел Йорданов (66-Виктор Добрев), Николай Попов (62-Денислав Василев), Преслав Стойков (46-Лазар Петров), Васил Иванов (62-Петър Нешев)

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!