3. Янчев: ЦСКА винаги е излизал от трудностите (видео)

Янчев: ЦСКА винаги е излизал от трудностите (видео)

„Голям респект към Левски”, каза капитанът на „армейците”

В ЦСКА никога не е спокойно, но отборът винаги е намирал сили да излиза от трудностите, каза капитанът на „червените” Тодор Янчев след победата над Левски с 1:0, предаде репортер на Novsport.com.

Благодаря на съпругата си, която гледа мача от болницата, искам да кажа, че я обичам. Надявам се да побеждаваме и занапред. Искам да изкажа респект и уважение към противника, това все пак е един мач, 90 минути. Уважението е най-важно, каза той.

Мисля, че Тасков се справи с мача. Не искам да търся странични фактори, защото когато губим точки сме виновни ние изпълнителите. Никога не е добре когато стават смени, но винаги сме излизали от трудностите, допълни Янчев.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)