3. Унгария обърна юношите ни в контрола

Унгария обърна юношите ни в контрола

Селекцията на Ангел Стойков отстъпи с 1:2 в Телки

Юношеският национален отбор на България отстъпи на домакина Унгария с 1:2 във втората контролна среща между двата тима. Двубоят се игра в тренировъчната база на унгарските национални отбори в Телки.

Селекцията на Ангел Стойков започна по-добре мача и логично поведе в 18-тата минута след попадение на полузащитника на ЦСКА Георги Чорбаджийски. След почивката обаче националите отстъпиха инициативата и позволиха на Норберт Киш на два пъти да преодолее отбраната, оформяйки крайния резултат.

Състав на България: Йордан Димитров, Виктор Атанасов (46-Николай Желязков), Теодор Иванов, Несин Селим, Никола Църовски, Георги Чорбаджийски (59-Николай Златев), Мартин Максимов (59-Павел Жабов), Димитър Иванов (46-Валентин Петров), Даниел Хвойнев (46-Борислав Рупанов), Марин Петков (46-Ивайло Марков), Георги Атанасов (59-Борис Димитров).

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза