3. СВОБОДНО ПАДАНЕ: И Берое отнесе трагична Славия (ВИДЕО)

СВОБОДНО ПАДАНЕ: И Берое отнесе трагична Славия (ВИДЕО)

Берое победи с класическото 3:0 Славия при домакинството си от 6-ия кръг на efbet Лига. Старозагорци вече имат актив от 13 точки, докато Славия остана с едва четири точки в своя актив.

В 10-ата минута Славия изпълни ъглов удар. Йон Бакеро центрира, а Велко Йеленкович беше близо до това да затрудни Родриго Ачинели. В следващата атака Берое стигна до статично положение. При ценрирането Николай Кръстев показа колебание, но до опасност за вратата на Славия не се стигна.

В 13-ата минута Тиаго Сейхас получи жълт картон за нарушение в близост до дъгата на наказателното поле. Йон Бакеро отправи страхотен удар, но топката докосна мрежата от външната страна.

Четири минути по-късно Берое откри резултата. Жорди Говеа центрира от корнер, а Лусиано Скуадроне се извиси над всички и прати топката в мрежата на Кръстев.

Шест минути преди края на първото полувреме Берое удвои преднината си. Едуин Ласо беше изведен от Сейхас. Колумбиецът продължи към Майк Севайос, който не пропусна останал очи в очи с Кръстев.

В 41-ата минута Севайос вкара втория си гол в срещата. Каскардо центрира отдясно, а испанският таран стреля с глава и прониза за трети път вратата на Славия.

В 61-ата минута Ертан Томбак подаде към Галин Иванов, който уцели греда, а при добавката Бакеро не успя да уцели вратата.

Седем минути по-късно капитанът на "белите" отново създаде опасност за вратата на "заралии". Той проби в наказателното поле и стреля, но ударът му мина точно до страничната греда. Галин Иванов продължи с активната си игра през втората част. Българинът проби отдясно и подаде към Тони Тасев, а неговият удар беше блокиран. В 76-ата минута Денислав Александров центрира, а отново капитанът на бели отправи изстрел, който обаче не уцели вратата.

Берое - Славия 3:0
1:0 Скуадроне 17
2:0 Севайос 39
3:0 Севайос 42

Стартови състави:

Берое: 23. Родриго Ачинели –  14. Викторио Вълков, 3. Франко Рамос, 5. Лусиано Скуадроне – 2. Густаво Каскардо, 4. Франческо Селесте, 21. Тиаго Сейхас (К), 17. Едуин Ласо, 6. Жорди Говеа – 91. Винни Трибуле, 99. Майк Севайос

Славия: 12. Николай Кръстев – 37. Венцислав Керчев, 4. Виктор Генев, 5. Велко Йеленкович, 27. Емил Мартинов – 23. Денислав Александров, 3. Ертан Томбак, 71. Кристиян Стоянов, 17. Ерол Дост – 33. Галин Иванов (К), 7. Йон Бакеро

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор